kilo

Web sitemize hoşgeldiniz!

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı


Tarih: 11-07-2012 | Saat: 11:59:55 | Ekleyen: Sibel Kartal
Ahmet Maranki Zayıflama Çayı

Ahmet Maranki zayıflama çayı, hakkında son zamanların yaygın ilgi gören çay tarifini sizlerle paylaşacağım. Ahmet Maranki zayıflama çayı tamamen bitkisel bir çay formülü olup doğal yollardan zayıflama etkisine sahiptir. Ayrıca idrar sökücü ve tok tutucu olmasından dolayı vücudunuzdaki toksinleri temizlerken diğer yandan da iştahınızı kesecektir.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Tarifi

Sevgili hocamız Ahmet Maranki tarafından geçenlerde bir programda veirlen Zayıflama Çayı Formülünü sizlerle paylaşmak istedim. Bu bitkisel zayıflama çayı ile fazla kilolarından şikayet eden hanımlar kısa sürede fazla kilolarından kurtularak zayıflama yı başarabileceklerdir.

Ahmet Maranki'den zayıflama çayı tarifi:

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Malzemeler: Bir avuç dolusu (25 – 35 gram) ayrık otu kökü, Bir avuç dolusu (25 – 35 gram) arpa, Bir avuç dolusu (25 – 35 gram) mısır püskülü.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayının Hazırlanışı: Yukarıda miktarlarını verdiğimiz ayrık otu kökü, beyaz arpa ve mısır püskülü nü karıştırarak 1000 ml suya koyuyoruz. Daha sonra ocakta kaynamaya terk ederek 12 dakika boyunca kaynar vaziyette tutuyoruz. Daha sonra Aayrık otu kökü, beyaz arpa ve mısır püskülü suyunu soğumaya alarak 20 dakika bekletiyoruz ve süzme işlemi ile çay tarifi ve hazırlanışı sona eriyor.
goji berry


Sayfayı Paylaş:Bu yazı 2749 defa okunmuştur...

diyeceklerim var!

Yorum yazarken lütfen;
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :