kilo

Web sitemize hoşgeldiniz!

En İyi Bölgesel Zayıflama Yöntemi


Tarih: 14-07-2012 | Saat: 09:38:17 | Ekleyen: Sibel Kartal
En İyi Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Bölgesel zayıflamak, zayıflama programları arasında en zor olanıdır. Bölgesel zayıflama yöntemleri de çeşit çeşittir. Peki en iyi bölgesel zayıflama yöntemi hangisidir...

En Etkili Bölgesel Zayıflama Yöntemleri:

  • Bölgesel zayıflama ilacı ve hapı kullanarak fazla kilolardan kurtulma,
  • Bölgesel zayıflama aletleri kullanarak fazla kilolardan kurtulma ve zayıflama
  • Bölgesel zayıflama operasyonları ve teknikleri ile kilo verme yöntemlerinden ibarettir.
Bunlar haricinde kişiye kalça, göğüs, basen, kol, omuz, göbek ve karın bölgelerindeki yağlar ile fazla kiloları özel olarak eriten başka bir zayıflama yöntemi yoktur. Bölgesel zayıflama teknikleri dediğimiz ultrashape, liposakşın, karboksiterapi, lipoliz, gibi teknikler, tamamen tıbbi olanaklar kullanılarak yapılan ve kişinin doğal yollardan zayıflama imkanı bulamadığı durumlarda uygulanan sofistike yöntemlerdir. Bu tür yöntemler ile bölgesel kilolar ve bölgesel yağlar adı verilen fazlalıklar, değişik ağrılı veya ağrısız yöntemlerle vücuttan bir şekilde atılmaktadır. Bu tür yöntemlere genel olarak bölgesel zayıflama yöntemleri adını veriyoruz.

Diyet yaparak bölgesel zayıflama olayı ise teknik ve biyolojik olarak biraz imkansız gibi duran bir iddiadır. Vücut diyet uygulaması neticesinde kilo verme sürecine girdiğinde yağ yakımını vücudun neresinden gerçekleştirdiğini belirlemek mümkün değildir. Vücudumuzdaki tüm yağ hücreleri aynı anda yağ yakarak zayıflama çalışmasına girer. Ancak egzersiz ve spor hareketleri ile yağlanma olan bölgelerdeki kas dokusu geliştirildiğinde o kasların enerji ihtiyacını temin etmek amacıyla civardaki yağ dokularından dah fazla yararlanılır. O nedenle diyet yaparak bölgesel zayıflamadan medet ummak yerine bölgesel zayıflama egzersizleri ile bölgesel incelme ve zayıflama hedefine ulaşabilirsiniz.
goji berry


Sayfayı Paylaş:Bu yazı 2213 defa okunmuştur...

diyeceklerim var!

Yorum yazarken lütfen;
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :