kilo

Web sitemize hoşgeldiniz!

Göbek Eritme Bandı Gold Slim


Tarih: 08-04-2012 | Saat: 14:14:47 | Ekleyen: Sibel Kartal
Göbek Eritme Bandı Gold Slim

Göbek Eritme Bandı Gold Slim'in piyasada satışı yapılan diğer inceltici ve kilo verme ürünlerinden farkı; kilo almaya sebep olan ana merkeze yani mide ve sindirim sistemine etki ederek tüketilmiş gıdalarda bulunan yağları ayrıştırarak vücuttan atılmasını sağlayarak kilo oluşumunu engelleyen ve incelmenize yardımcı olan gece kullanılmak üzere geliştirilmiş yeni nesil zayıflama ürünüdür.

Göbek Eritme Bandı Gold Slim Amerikan Bilim Adamlarınca Uzun Uğraşılar Sonucu Ortaya Çakmış Diğer Zayıflama Ürünlerinin Aksine Daha Güvenli ve Kullanımı Daha Kolay kullanılması açısından kendini kanıtlamış Güvenli Bir Üründür.


Gold Slim Göbek Bandı Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farklı Olarak Midenin Üst  kısmına  gelebilecek şekilde veya göbeğin üstüne Akşamları Uyumadan Önce uygulanan yeni nesil bir zayıflama yöntemidir. zayıflama bandı


Bildiğimiz Gibi Kalıcı Kiloların Verilmesi Uzun Diyetler ve Yoğun Egzersizlerle Mümkündür. Fazla kilo probleminin bir çığ gibi artarak büyüdüğü ve küresel bir sorun haline dönüştü günümüzde Gold Slim Göbek Bandı Kullanarak Hem Zahmetsiz Hem de Kalıcı Kilo Vermek Mümkün. Üstelik Gece Uyurken!

 

Göbek Eritme Bandı Nasıl Etki Eder?

Bildiğimiz Gibi En çok Kilo Aldığımız Durum Uyurken Kilo Almak. Uyuduğumuzda Kan Dolaşımı ve Metabolizma Yavaşlar bunun sonucunda Alınan Kaloriler Yakılmaz. Tüketilen Gıdalar Direk Yağ Hücresine Dönüşerek Kilo Alımına Sebep Olur.

Gold Slim Göbek Bandı Midenin Üstüne Veya Göbeğin Üstüne Akşam Yatmadan Önce Yapıştırılır ve içerdiği bileşenler sayesinde alınan gıdalarda bulunan gereksiz ve fazla yağları ayrıştırarak kana karışmasını önleyerek vücutta yağa dönüşmesine engel olur aynı zamanda sindirim sistemi ve metepolizmayı düzenleyerek zayıflamaya ve sıkılaşmaya yardımcı olur.
 

Göbek Eritme Bandı Güvenilir midi?

  • Aşağıdaki Sebeplerden Dolayı Güvenlidir.
  • Gold Slim Göbek Bandı %100 Doğaldır.
  • Harici Midenin veya Göbeğin Üstüne Uygulanır.
  • 3 Yıl Boyunca Test Edilmiştir.
  • GoldSlim Göbek Bandı Kafein ve efedra İçermez.

 

Gold Slim Göbek Eritme Bandının Sonuçlarını Nasıl Farkedeceksiniz?

İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde sizde 4-12 kg arası kilo verdiğnizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.
 
Göbek eritme bandı kullanan kişi gün içinde aldığı kiloların üstünde bir kalori ve kilo kaybı sağlar. Yani yediğiniz yiyeceklere göre gün içinde 2 kilo alıyorsanız, göbek bandı sayesinde bir gecede en az 2.2 kilo verirsiniz. Gecede 200 gr yakarak haftada en az 1.4 kilo, ayda en az 6 kilo vermenize imkan sağlar.
 

Goldslim Göbek Eritme Bandı Amerikalı bilim adamlarınca uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan ve dünya sağlık örgütlerince desteklenen bir üründür. Diğer zayıflama ürünlerinin aksine daha güvenli ve kullanımı daha kolay kullanılması açısından kendini kanıtlamış güvenli bir üründür. Bunun yanı sıra, Avrupa Obozite ile mücadele dernekleri, Sağlıklı yaşam kuruluşları, Endokrinoloji ve Metabolizma derneklerince tavsiye edilmektedir.

Gold Slim Göbek Eritme Bandı İlaçlarla birlikte Kullanılabilir mi?


Gold Slim Göbek Bandı Dışarıdan Uygulanan bir yama ve tamamen doğal olduğu için ilaçlarla birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

 

GoldSlim Göbek Bandı Neden Geceleri Kullanılır?

Uykudayken Metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar  2-4 saat  metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak Gold Slim Göbek Bandı 12 Saat Boyunca Yağ Sentezini Engelleyerek ve Yağı Ayrıştırarak Gece Kilo almayı engeller.
 

GoldSlim Göbek Bandı Nasıl Çalışır?

Gold Slim Göbek Bandı İştah Kontrolünü Sağlar, Metobolizmayı Hızlandırır, Fazla Yağları Yakar, Yağ Emilimini Azaltır ve Vucütta zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncınıcını ve kolestrol düzeyini dengelemeye yardımcı olur.
 

GoldSlim Göbek Bandı Kullanırken Diyet ve Egzersiz Yamak Gerekir Mi?

Hayır. Sadece Her Zamanki Gibi Yaşamaya Devam Ederken Sağlık Kurallarını uygulamak  ve zararlı gıdalardan uzak durmak önemlidir.
 

GoldSlim Göbek Bandını Herkes Kullanabilir Mi?

Hayır. 14 Yaş Üstü insanlar kullanabilir. Hamileliğin Herhangi bir aşamasında olan kadınlar kullanamaz.
 

GoldSlim Göbek Bandını Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

 Etkili Bir Sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.
 

GoldSlim Göbek Bantlarının Kullanımı:


Gold Slim Göbek Eritme Bandı Paket içeriğinde 30 adet ve 1 ay kullanımlık içindir.


Ambalajı açınız ve göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız 12 saat sonra çıkarınız ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız fazla bant yapıştırmaktan kaçınınız.

GoldSlim Göbek Bandı Hakkında Uyarılar:

 Dış Ambalajı Açıp Hava almaya maruz bırakmayınız.
 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.
 Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.

goji berry


Sayfayı Paylaş:


göbek eritme bandı yorumları, göbek eritme bandı yorum, göbek eritme bandı kadınlar kulübü, göbek eritme bandı kullananlar, göbek eritme bandı zararları,

Bu yazı 76435 defa okunmuştur...
göbek eritme bandı yorumları
suna
Balıkesir
göbek eritme bandı yorumları
göbek eritme bandı yorumları
Bu yorum 15-04-2012 21:27:59 tarihinde yazılmıştır...
"göbek eritme bandını bir süredir kullanıyorum 2 beden inceldim göbek eritme bandı harika etki ediyor..."

uykuda zayıflama bandı
Seçil
İzmir
uykuda zayıflama bandı
uykuda zayıflama bandı
Bu yorum 24-04-2012 10:55:36 tarihinde yazılmıştır...
"televizyonda bir sağlık programında uykuda zayıflama yöntemi olarak tanıtılan göbek eritme bandına ilk başta hiç inanmadım uykuda nasıl zayıflanırki diye düşündüm sonra bir arkadaşımdan kullandığını öğrenince bende göbek bandı satın aldım gerçekten zayıflatıyor. "

diyet slim bandı
emel
Ardahan
diyet slim bandı
diyet slim bandı
Bu yorum 09-05-2012 20:23:02 tarihinde yazılmıştır...
"diyet yapıyorum ama bir türlü etki etmiyordu 4-5 kilo fazlamı bir türlü verememişti uykuda zayıflatan diyet bandı gold slim kullandım 18 günde 3 kilo verdim harika birşey..."

diyet slim radyo kampanyası sipariş
Tayfun Üner
İstanbul
diyet slim radyo kampanyası sipariş
diyet slim radyo kampanyası sipariş
Bu yorum 14-05-2012 10:32:04 tarihinde yazılmıştır...
"Bu sabah radyo programında tanıtımınızı ve kampanyanızı duydum araç içinde görüşme imkanım yoktu ilk 50 kişi avantajlı kampanyaya katılmak istiyordum işyerime geldiğimde telefonlarınıza ulaşamadım kampanyadan nasıl faydalanabilirim?"

diet slim incelme bandı
ayla
İstanbul
diet slim incelme bandı
diet slim incelme bandı
Bu yorum 24-05-2012 10:54:27 tarihinde yazılmıştır...
"göbek bölgemde biraz yağlanma var bölgesel inceltici birşeyler ararken sitenize denk geldim. göbek yağlarımı eritecek ne önerirsiniz?"

diet slim incelme bandı kullanımı
MEHMET ERÇE
Bursa
diet slim incelme bandı kullanımı
diet slim incelme bandı kullanımı
Bu yorum 08-06-2012 16:47:50 tarihinde yazılmıştır...
"MERHABA BUGÜN BAŞLADIM KULLANMAYA AMA GECE YAPIŞTIRILMASINI SÖĞLEMİŞSİNZ.YANLIZ ÜRÜN BANA BUGÜN GELDİ GELDİĞİ GİBİDE SABAH YAPIŞTIRDIM. GECE PROGRAMINAMI DÖNMEM GEREKİYOR YOKSA AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDEYİM Mİ..."

diyet slim zararları
ebru engel
İzmir
diyet slim zararları
diyet slim zararları
Bu yorum 21-06-2012 23:01:36 tarihinde yazılmıştır...
"bende diyet slim aldım kullanmaya korkuyorum şimdide.biraz tansiyon sorunum var çarpıntı şikayetlerimde var dokunur diye korkuyorum acaba ters bi etkisi olurmu."

diet slim
nükhet s.
Denizli
diet slim
diet slim
Bu yorum 25-07-2012 01:29:13 tarihinde yazılmıştır...
"diet slim zayıflama bandını eczacı tavsiyesiyle satın aldım akşamları yatmadan önce yapıştırıyorum sabah çıkarıyorum kullanımı gayet basit 3 haftadır kullanıyorum 4 buçuk kilo verdim normalde çok zor kilo veren birisiyim gold slim diet bandı beni çok memnun etti tavsiye ederim..."

diet slim kullanan
yasemin özsalih
Samsun
diet slim kullanan
diet slim kullanan
Bu yorum 05-10-2012 00:55:02 tarihinde yazılmıştır...
"bu akşam ilk defe kullanıcam yorumlara bakılırsa çok heveslendim inş faydasını görebilirim bol bol su içmek gerekiyormuş dogrumudur?"

gold slim göbek bandı
rukiye çakırel
Konya
gold slim göbek bandı
gold slim göbek bandı
Bu yorum 28-12-2012 11:00:33 tarihinde yazılmıştır...
"ben bugün 10 gün olcak kullanmaya başlayalı fakat önemli bir değişiklik olmadı bende bitene kadar kullanacam sizce daha etkisini görürmüyüm."

göbek eritmek için su içmek
EMRE AKCAY
İstanbul
göbek eritmek için su içmek
göbek eritmek için su içmek
Bu yorum 21-02-2013 15:02:31 tarihinde yazılmıştır...
"Merhaba bende bugun aldım. insallah akşam kullanmaya baslicam fakat bir sorum olucak.ürünü kullanırken cok şu icmemiz gerekiyormu.cevabinizi bekliyorum kolay gelsin."

zayıflamak için band
ilknur şimşek
Karabük
zayıflamak için band
zayıflamak için band
Bu yorum 01-10-2013 17:44:19 tarihinde yazılmıştır...
"gerçekten bu yorumlar doğrumu etkisini gören birisi lütfen yazsın çünkü okuduğum diğer yorumlar olumsuz yöndeydi.bu ne yaman çelişki arkadaşlar..."


diyeceklerim var!

Yorum yazarken lütfen;
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :