kilo

Web sitemize hoşgeldiniz!

Kavitasyon


Tarih: 24-04-2012 | Saat: 12:28:28 | Ekleyen: Sibel Kartal
Kavitasyon

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon ile zayıflama yöntemi, yüksek basınçlı tetikleyici-uyarıcı kullanılmasıyla ultrasonik ses dalgalarının oluşturduğu fiziksel bir olaydır. Mikroişlemci kontrolünde gerçekleştiği için üç boyutlu lipo-şekillendirme  de diyebiliriz.

 

Kavitasyon Yöntemi Nasıl Zayıflatır?

Kavitasyon Yöntemi, bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde ses dalgalarından (ultrason) yararlanılan bir yöntemdir. Bölgesel incelmede son teknolojilerden birisi de kavitasyon yöntemidir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrason yani ses dalgaları, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani bir yüksek basınç etkisi yapar. Bunun sonucunda köpüklenme oluşur ve hücrede genişleme sonucu patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu etki depo yağların yapısını bozar.

Kavitasyon Kimlere Yapılmaz?

Liposuction ve abdominoplasti (karın germe) denilen yöntemleri gerektiren durumlar hariç, ameliyatsız çözüm isteyen kişiler için bilimsel bir alternatiftir. Bel, karın, göbek, kol, kalça, sırttaki depo yağları parçalar, bölgesel yağları eritmek, selülitleri gidermek için kullanılan güçlü bir sistemdir. Makine yardımıyla yapılan bu sistemde makinenin ayarı değiştirilerek uygulanabilen güçlü ultrason dalgaları sayesinde cilt sıkılaşmasının da oluşması mümkün olmaktadır.

 

Kavitasyon Faydaları

Kavitasyon tedavisinde, ses dalgalarıyla (ultrasonik dalgalarla) yağ hücrelerinde parçalanma başlar ve bu yağlar serbest yağ asitlerine dönüşür. Serbest yağ asitleri  kan ve lenf yolları vasıtası ile bu bölgeden uzaklaştırılarak vücuttan atılır. Seanslar şeklinde uygulanan tedaviyi yağsız beslenme ve bol su içerek desteklemek gereklidir. Seansların sonucu yüz güldürücüdür. Uygulama haftada bir veya iki seansla başlanıp kişiye göre sekiz ila on seansta tamamlanır.

Multıpolar radyo frekans teknolojisi sadece yüzeysel dokularda değil, cildin daha derinlerindeki yağ dokularını da etkileyerek yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Metabolizmayı hızlandırır.


Ultra Kavitasyon Liposuction Yöntemi

Ultra kavitasyon Liposuction yöntemi güvenlidir, ağrısızdır, selülit ve yağ parçalamada son derece etkili bir yöntemdir. Cerrahi bir müdahale değildir ve cerrahi bir müdahale gerekmez. Erkek ve kadın herkese yapılabilir.

goji berry


Sayfayı Paylaş:


kavitasyon zararları, kavitasyon yorumları, kavitasyon fiyatları, kavitasyon ile zayıflama, kavitasyon ankara,

Bu yazı 37405 defa okunmuştur...
kavitasyon ücretleri
ayşe aydemir
İzmir
kavitasyon ücretleri
kavitasyon ücretleri
Bu yorum 06-07-2012 11:44:21 tarihinde yazılmıştır...
"kızım 1.70 boyunda kilo 70 kilo yaş 24 kilo veremiyor kavitasyonun faydası olur mu? basen ve bacak bölgesi sizce ücret ne kadar"


diyeceklerim var!

Yorum yazarken lütfen;
Adınız Soyadınız   :   
E-Mail Adresiniz   :   
Şehir Seçiniz   :   
Puan Veriniz   :   
Yorum Konusu   :   
Yorumunuz   :